czwartek, 27 grudnia 2012

Wychowanie dziecka

Wychowanie dziecka nie skupia sie wyłacznie na zaspokajaniu jego potrzeb. Jeśli chcemy, by nasza pociecha radziła sobie w dorosłym zyciu, powinniśmy uczyć ją systematyczności i poczucia obowiązku już od najmłodszych lat. Ustalenie prostych reguł, które obowiązują w domu powinno być efektem pracy obojga rodziców. Najpierw należy zdecydować na jakie obowiązki wasze dziecko jest juz gotowe, z czym, może sobie poradzić na danym etapie rozwoju, a w czym trzeba mu będzie pomóc.

źródło: http://wychowanie-dziecka.e-odziez-dziecieca.pl/obowiazki-dziecka.php

5 komentarzy:

 1. You need to get upset! Really its a must to take a look past everything and get upset. Generally this will allow you to take the inititive to make things happen.
  for toddlers online games

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym otworzyć swój salon kosmetyczny i zastanawiam się nad tym gdzie kupić fotele do pedicure z masażem i jeszcze fotel do pedicure. Wiem jednak, że jest to bardzo duża inwestycja i sporo pieniędzy musiałabym wydać za jednym razem. Z drugiej strony i tak wyjdzie mi to taniej, niż miałabym kupować każde urządzenie z osobna... Gdzie najlepiej szukać takich sprzętów? Czy możecie polecić jakąś hurtownie? Czy warto zamawiać przez Internet? Wybrałam sklep Newfacebeauty.pl, http://lampa-lupa.pl/, http://myjka-ultradzwiekowa.pl/, http://e-hurtownia-kosmetyczna.pl/.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń